اخبارامدادرسانیموکب لبیک یا زینب(س)

بازدید مسئولین استانی و شهرستانی از فعالیت های جهادی مقابله با ویروس کرونا

این روزها با توجه به شیوع بیماری کرونا و دستور مقام معظم رهبری مبنی بر حضور همه گروههای جهادی برای مهار این بیماری گروه های کوچک و بزرگ جهادی مشغول به فعالیت در این زمینه هستند.

یکی از این کارگاههای کوچک جهادی  ؛ کارگاه دوخت ماسک موکب لبیک یا زینب (سلام الله علیها) سمنان  است که با حضور حدود ۲۰ نفر از خواهران و ۷ نفر از برادران به صورت دوشیفت روزانه حدود ۵۰۰۰عدد ماسک تولید و بعد از فرایند ایزوله و ضدعفونی کردن این اقلام انها را برای استفاده در مراکز درمانی به مسئولین تحویل میدهند .

برخی از مسئولین استانی و شهری از جمله آقای حلوایی رییس ستاد عتاب عالیات استان سمنان ، جناب سرهنگ محمد امامی فرماندهی سپاه ناحیه سمنان ، حاج آقا ملکیان مسئول جبهه فرهنگی استان سمنان ، خانم دیابی فرمانده حوزه مقاومت حضرت فاطمه (س) ، خانم اعرابی و خانم دیابی مسئولین جامعه زنان سپاه قائم آل محمد (عج) ، خبرنگاران صدا و سیما و خبرگزاری های مرآت و بسیج و … جهت بازدید و عرض خسته نباشید و تشکر از خادمان جهادگر در این موکب حضور یافتند . 

امید است در سایه خداوند متعال ، با الطاف خاص امام زمان (عج) و با پیروی از فرامین مقام معظم رهبری امام خامنه ای (ره) هر چه زودتر بیماری کرونا از مسلمین و تمام جهان رخت بربندد . 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن